O nas

ALUYACHT jest znany jako mobilny oddział specjalizujący się w aluminiowych i stalowych kadłubach i konstrukcjach. Robiąc wszystko sam, ich klienci nie muszą się o nic martwić: to jedna z mocnych stron firmy.

Profesjonalizm, elastyczność, kompleksowa obsługa i konkurencyjne ceny to podstawowe wartości, które sprawiły, że przemysł stoczniowy Aluyacht jest wspaniały. Dlatego Aluyacht „jest Twoim partnerem w przemyśle stoczniowym”.

Aluminium i stal to najważniejsze materiały do budowy kadłubów jachtów i statków, ponieważ są mocne i trwałe, ale ich obróbka wymaga dużo pracy i wiedzy specjalistów.

ALUYACHT jest Twoim partnerem w przemyśle stoczniowym!

Począwszy od włazu ratunkowego do kompletnego kadłuba, Aluyacht jest Twoim partnerem w budowie konstrukcji stalowych i aluminiowych. Posiadamy specjalistów, którzy mogą pracować samodzielnie. Niezależnie od tego, czy Twoje zamówienie dotyczy drobnych elementów żelaznych, czy budowy całego kadłuba, możemy zapewnić Ci ekspertów w dziedzinie konstrukcji stalowych i aluminiowych. W celu zapewnienia niezbędnej elastyczności.

Praca na miejscu ma różne zalety, m.in. kontrola i ochrona ubezpieczeniowa na miejscu i brak kosztów transportu ciężkich lub dużych konstrukcji.

Aluyacht może Ci pomóc, jeśli szukasz specjalistów do wzmocnienia swojego zespołu lub całkowicie niezależnego zespołu.

To idealne rozwiązanie!

ELASTYCZNOŚĆ

PROFESJONALNOŚĆ

KONKURENCYJNA CENA

✓ NASZ POTENCJAŁ

Właścicielami Aluyachtu są doświadczeni budowniczowie jachtów – bracia Wiesław i Robert Gniady. Postacie te są dobrze znane w świecie stoczniowym i mają status światowych autorytetów w tej branży. Ich autorytet przekłada się na markę Aluyacht, która postrzegana jest jako solidny i godny zaufania partner w realizacji projektów: od drobnych elementów konstrukcyjnych, poprzez nadbudówki, po kompleksową budowę jachtów klasy L i megajachtów XL. Niezależnie od tego, czy szukasz profesjonalistów do wzmocnienia swojego zespołu, czy też zupełnie niezależnego zespołu – Aluyacht może Ci to zapewnić. Aluyacht jest Twoim PARTNEREM.

Aluyacht jest dumny, że z usług naszej firmy regularnie korzystają renomowane firmy jachtowe w całej Europie.

✓ PROFESJONALNOŚĆ

Aluminium jest zdecydowanie najważniejszym materiałem do budowy kadłubów jachtów i statków. Wyzwaniem jest obróbka aluminium, która wymaga wyjątkowej wiedzy i dużego nakładu pracy. Europie brakuje odpowiednich specjalistów. Aluyacht jest jedną z nielicznych stoczni mobilnych, których te ograniczenia nie dotyczą – firma wyspecjalizowała się w budowie kadłubów i nadbudówek aluminiowych w branży jachtowej oraz zbudowała odpowiedni potencjał technologiczny i kompetencyjny. Aluyacht jest otwarty na wyzwania stawiane przez branżę jachtową i promuje hasło: niemożliwe jest możliwe!

Budowa jachtów to skomplikowany proces, który wymaga odpowiedniej wiedzy. Bracia Gniady mają 30 lat doświadczenia w tej dziedzinie i znają się na rzeczy, wiedzą, jak ważne jest, aby mieć właściwych ludzi na właściwym miejscu!

✓ DOBRA CENA

Podstawowym przedmiotem działalności firmy jest budowa konstrukcji u klienta.

Obecnie oferujemy również możliwość (częściowej) prefabrykacji części w zakładzie produkcyjnym w Polsce. Dzięki temu jesteśmy szczególnie elastyczni i utrzymujemy konkurencyjne ceny.

Dzięki temu nasi klienci otrzymują kompetencje, na które liczą, od małych części po kompletne kadłuby.

Aluyacht to Twój partner w budowie jachtów.

✓ ELASTYCZNOŚĆ

MOBILNA STOCZNIA JACHTOWA – JAK TO DZIAŁA? Aluyacht posiada unikalne na skalę światową kompetencje w zakresie budowy jachtów lub ich elementów na miejscu, u klienta lub w wybranej przez niego lokalizacji. Aluyacht organizuje tam cały proces technologiczny i łańcuch dostaw oraz zapewnia odpowiednie warunki dla najwyższej możliwej jakości pracy. Firma organizuje i przygotowuje dla Państwa plac budowy projektu, organizuje zakup i transport materiałów i materiałów eksploatacyjnych do produkcji, transport personelu, zakwaterowanie, narzędzia, odzież ochronną. Aluyacht posiada możliwość prefabrykacji niektórych części w zakładzie produkcyjnym w Polsce, co ma znaczenie dla usprawnienia pracy i obniżenia kosztów produkcji. Dzięki prefabrykacji Spółka jest szczególnie elastyczna w terminach przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Zaletami tego rozwiązania są: niższe koszty realizacji projektu (brak konieczności transportu gotowego kadłuba, logistyka dostaw ograniczona do jednego punktu itp.) bieżąca kontrola postępu prac przez armatora szybkie tempo prac dzięki równoległej prefabrykacji części na zakład produkcyjny w Polsce.

Nasz unikalny, innowacyjny model biznesowy mobilnej stoczni pozwala nam na elastyczność w branży i zachowanie bardzo konkurencyjnych cen. Z doświadczenia wiemy jak nikt inny, że przedsięwzięcia w branży jachtowej są bardzo różnorodne i wymagają ciągłych zmian kadrowych i uzupełniania kadr. Dzięki naszej rozbudowanej sieci możemy szybko zareagować na proces budowy i zapewnić Państwu dodatkowych specjalistów w dogodnych dla Państwa terminach.

✓ KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zapewniamy nie tylko wysokiej klasy personel do Twojego zakładu, ale także zapewniamy odpowiednie narzędzia. Oczywiście nasi specjaliści posiadają wymagane do budowy certyfikaty zgodne z wymaganiami norm w branży jachtowej.

Dodatkowo możemy również dostarczyć kompletny pakiet wraz z materiałami do zleconych prac. Krótko mówiąc, Aluyacht gwarantuje, że nie będziesz musiał się o nic martwić!

To idealne rozwiązanie!

Zlecając prace budowlane możesz liczyć na to, że Aluyacht wykona prace profesjonalnie w dobrej cenie, zyskasz rzetelnego i elastycznego partnera, dzięki któremu nie będziesz musiał się o nic martwić

POBIERZ naszą broszurę

„Życie jest lepsze na łodzi”